راهنمای ورود و عضویت در سایت

در این گزینه شما میتوانید از طریق شماره موبایل معتبر خود و ایمیل معتبر جهت استفاده رایگان فایل ها و خرید دوره ها و ثبت نظرات خود و ثبت نام در دوره های حضوری و سمینارها عضویت خود را انجام دهید. جهت مشا...

دانلود ویدیو

راهنمای استفاده از حساب کاربری

در این گزینه میتوانید اطلاعات حساب کاربریتان را ویرایش کنید و نام کاربری و پسوورد و ایمیل عکس خود را وارد کنید و ادیت کنید. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو

راهنمای خرید دوره ها

جهت تهیه و ثبت نام کلیه دوره ها روی گزینه سبد خرید بزنید و طبق آموزش تصویری در لینک زیر دوره مورد نظر خود را تهیه بفرمایید. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو

راهنمای استفاده از گروه های آموزشی

جهت عضویت در گروه های آموزشی دوره های سایت و گروه های آموزشی عمومی به این بخش مراجعه فرمایید. در گروهای آموزشی میتوانید سوالاتی برایتان بوجود آمده پرسیده و استاد بصورت ویس یا ویدیو به سوالات شما در هم...

دانلود ویدیو

راهنمای خرید ارزی

دوستانی که از خارج از کشور میخواهند در دوره ها ثبت نام کنند و خرید بصورت ارزی انجام دهند از این گزینه باید استفاده کنند. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو

راهنمای استفاده از کد تخفیف

در صورت در اختیار داشتن کد تخفیف معتبر لطفا طبق راهنمای ویدیو آموزشی از کد تخفیف استفاده نمایید. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو

راهنمای گزینه آموزش کلیه دوره ها

این گزینه شامل 4 بخش دوره های غیر حضوری ،دوره های حضوری و سمینارها ،دورهای آنلاین و بسته های آموزشی میباشد. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو

راهنمای آموزش ارتباط با پشتیبانی

از این طریق میتوانید بعد از دیدن کامل آموزش های کار با سایت ،سوالات و مشکلاتی که در هنگام کار با سایت دارید را از طریقه گزینه واتساپ روی سایت و شماره تماس و ایمیل سوال بفرمایید. جهت مشاهده آموزش تصویر...

دانلود ویدیو

راهنمای محصولات رایگان دانلودی

جهت دانلود و مشاهده ویدیو های لایو پیج اینستاگرام و ویس های رایگان و کتاب های رایگان از این گزینه استفاده کنید. جهت مشاهده آموزش تصویری روی لینک زیر ضربه بزنید.

دانلود ویدیو
پیام به واتس اپ