دوره آنلاین عزت نفس پیشرفته (مرحله ۴)

در این دوره ارزشمند از دلیل آسیب هایی که به خاطر عدم پذیرش خود، احساس گناه، احساس قربانی شدگی، احساس بی ارزشی، احساس مورد ظلم واقع شدگی، احساس تفاوت، احساس پوچی و بی لیاقتی، ترس و اضطراب، احساس تنهایی و بی کسی، احساس خلاء ، احساس عدم تعلق و ... به ما وارد شده صحبت می کنیم که همگی باعث آسیب خوردن احساس خود ارزشی و کفایت و عزت نفس، حرمت نفس و رضایت از وجود خود می شود. 

همچنین چگونگی ترمیم و تغییر در بهبود این موارد را با هم انجام می دهیم و جلو می بریم.

 

مبحث عزت نفس مهم ترین بحث و موضوع در وجود انسان است که منشاء اصلی شکل گیری احساسات ناخوب و خوب می باشد.

ریشه تمام رشدها و موفقیت ها یا عدم رشد و موفقیت هاست.

وجود عزت نفس باعث جذب رابطه های اجتماعی و عاطفی درست و مناسب و عالی می شود و نبود عزت نفس باعث جذب رابطه های نامناسب و شکننده و مخرب میشود.

 

در کل اینگونه میتوان گفت که عزت نفس همه چیز است و بس! که قرار است در این دوره به صورت عمقی و ریشه ای به آن بپردازیم.

قطعاً گذراندن دوره ابتدایی عزت نفس به درک و فهمیدن این دوره بی نظیر بی اندازه کمک میکند. در واقع دوره عزت نفس پیشرفته ادامه دوره عزت نفس قبلی است که با درک و فهم آن دوره، این دوره قابل فهم تر و درونی تر و اجرایی تر می شود.

 

قطعاً بعد از گذراندن این دوره جادویی و فوق العاده معجزاتی ابتدا در درون و بعد در بیرون هر فرد به وجود می آید که به مرور خود فرد تبدیل به معجزه می شود. (البته به شرط درونی کردن و زندگی کردن این دوره)

 

آگاهی های نابی که در این دوره عالی جریان دارد اگر پذیرفته شود، تمرین شود و  درونی و عملی شود، باعث دگرگونی های شگرفی در درون و بیرون انسان می شود که هر فردی را به خود حقیقی و ارزشمندش نزدیک تر میکند و باعث ایجاد احساساتی همچون احساس ارزش، لیاقت و شایستگی و رضایت از خود، حس رهایی، اعتماد، حس امنیت، شادی و لذت و خوشحالی و شور و شوق و شعف و همچنین رشد و موفقیت در زندگی، رابطه و همه موارد زندگی میشود.

 

پس...

این دوره را با قلب خود دنبال کنید،

چرا که قلب شما را نشانه می گیرد.

همان جایی که قرار است از آنجا عشق متولد شود.

عشق به خود که باعث به جریان انداختن عشق به خدا، مردم، جهان، شریک عاطفی و تمام موجودات زنده می شود.

 

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما همراهان عزیز

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

پیام به واتس اپ