دوره غیر حضوری مقدماتی قوانین جهان هستی (بخش دوم)

دوره مقدماتی قوانین بخش دوم

دانستن این قوانین چه کمکی به من می کند؟

همه چیز در جهان رابطه است ،که هر کدام از این روابط زبان مخصوص به خود را دارد ،یکی از این موادر جهان هستی است که برای شنیدن تو می بایست زبانش را فرا بگیری.
بدون آگاهی از این زبان هر چه فریاد بزنی او تورا نمی شنود ،چرا که او زبان مخصوص خود را دارد.

متاسفانه ما یک زبان مادری داریم و می خواهیم از طریق این زبان با تمامه موجودات زنده ، اشیاء و تمام کائنات ارتباط برقرار کنیم و جالب اینکه وقتی پاسخ مثبتی از این موارد فوق دریافت نمی کنیم و در حالت سرخوردگی و ناامیدی احساس می کنیم که فراموش شده ایم و کسی صدای ما را نمی شنود.

ما باید بدانیم که جهان هستی مادرمان نیست که بتوانیم با همان گویش و زبان ارتباط بگیریم و خواسته هایمان را اعلام کنیم و او هم (جهان هستی) همانگونه پاسخ دهد ، جهان هستی یک سیستم و مکانیزم است که باید نحوه استفاده و بهره گیری از این سیستم را شناخت ،تا بر او مسلط شد.

این شناخت به ما قدرت می دهد تا حاکم و مسلط بر زندگی خود شویم و تمام چیزهایی که می خواهیم تجربه کنیم را با این آگاهی آفرینش کنیم.

وعده ما به شما این است که با شناخت و دانستن قابلیت ها و درونیاتتان و قوانین جهان هستی و پل ارتباطی بین این دو ،می توانید آنچه را که می خواهید بیافرینید و تجربه کنید.

 

این پکیج شامل :

ما در این مجموعه ،تمام آناتومی درونیات یک فرد و چگونگی توضیح جهان بیرون توسط الگوها و نحوه دانلود شدن این اطلاعات در درون ما و تبدیل شدن این اطلاعات به شکل فکر در ما و تبدیل به احساس شدن و ساتع شدن ارتعاش از ما به جهان هستی و ساختن واقعیت هایی که با قدرت توجه تبدیل به آفرینش در دنیایی ،تجربه به زندگی واقعی ما تبدیل شده را برایتان توضیح می دهیم.

چگونگی تغییر تعریف ها و باورها و در نهایت آن بخشهایی از واقعیت های امروزی را که نمی خواهیم و نیاز به تغییر دارند را با قدرتی که در درون شماست و ما برایتان رمز گشایی می کنیم فبه شما کمک می کند تا واقعیت های جدیدی را برای خود بیافرینید.

ما مطمئنیم که بعد از گذراندن این دوره کامل ،هیچ سوالی برای شما باقی نمیماند و جواب تمام چرایی های ذهنتان ،خودتان هستید.

داستان آفرینش یک شروع دارد ،یک میانه و یک پایان

برای شنیدن و فهمیدن کل داستان ،پیشنهاد می کنیم تا انتهای چهار بخش دوره با ما همراه باشید

دوره مقدماتی قوانین جهان هستی  شامل 4 بخش  و 16 جلسه می باشد

اگر آنچه را می خواهید بیافرینید و این قوانین را در زندگی خود به اجرا بگذارید و نتیجه را لمس کنید ،لطفا مرحله به مرحله تا پایان دوره (به ترتیب بخش 1 تا 4 ) را تهیه کنید

قدم به قدم ما همراهتان هستیم ،شما هم با ما همراه باشید.

4 بخش دوره مقدماتی قوانین جهان هستی شامل :

بخش اول : آشنایی

بخش دوم : دانستن و شناخت

مرحله سوم : فهمیدن و باور کردن

مرحله چهارم : خلق کردن و تجربه کردن

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

 • profile_pic
  Razaghi
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ ۰۱:۰۰
  قبل هرچی خیلی ممنونم از همه زحماتتون یه خواسته داشتم درمورد وضوح و شفافسازی خواسته ها یه ویس یا کلیپ توضیح بدید ممنون میشم. بنظرم خیلی کوتاه و مختصر به نظر میاد برا روشنتر شدن منی که دوره ی غیر حضوری رو ادامه میدم خیلی کمکم میکنه که سوالات درونم در این مورد جواب کامل داده بشه وبا ذهن باز پیش برم، دروود بر شما دوستان❤️
 • profile_pic
  نیلوفر عطیفه
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ۲۰:۵۲
  سلام و عرض ادب ممنونم از دوره خوبتون واقعا موقع گوش دادن لذت میبرم وانگار با گوش جان میشنوم😊فقط یه سوال دارم من دیروز بعدازظهرداشتم فایلهارو گوش میکردم یه تمرین بود همون موقع انجام دادم و نوشتم که گفته بودین ناخواسته هاتو بنویس خواسته هاتو بنویس و چرا از پنج شیش موردی که من نوشتم سه موردش تا شب اتفاق افتاد و همون که میخواستم شد چیزایی که ازشون واقعا نا امید بودم سوالم اینه مگه میشه انقدر خوب و زود نتیجه بده 😊😏😍یعنی به خاطر انجام همین تمرین بوده؟
 • profile_pic
  m.r
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ ۱۶:۰۴
  با عرض سلام و احترام خدمت استاد خلعتبری و تیم شون 1- اگر مقدور هست تخفیفات رو در اول ماه بگذارید که ما که کارمند هستیم حقوق گرفته باشیم و امکان خرید داشته باشیم. 2- یه سوال هم داشتم : چرا ذهنم روی چیزی گیر میکنه و نمیتونم رهاش کنم، مثلا من بارها سعی کردم دیگه وارد فضای مجازی مثلا تلگرام نشم اما همین که تلگرام رو پاک کردم انگار چیزی رو گم کردم و احساس نگرانی شدید کردم و وقتی دوباره اون رو نصب کردم انگار آروم شدم. با سپاس فراوان
 • profile_pic
  متین اش
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ ۰۹:۱۹
  اقای خلعتبری هر روز که فایل جدیدی رو گوش میدم در اکثر فایلها که با باور های قدیم من تناقص داشت به شدت دردم میگیره و کلافه میشم ولی خوشحالم. خوشحالم چون حقیقت مثل تیغ جراحی ست. خسته نباشید✌️💐
 • profile_pic
  rabie hadizadeh
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ ۲۳:۳۵
  ذهنم همش میره سمت چک هام و الان ۲ . ۳ روزه هرچی نگاه میکنم و گوش میدم متوجه نمیشم , چیکا کنم ?
 • profile_pic
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ ۰۴:۱۶
  👋👋ایمان دارم این گفته ها وکلمات آگاهیه👋👋👋💯💯💯💯
 • profile_pic
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ ۰۹:۰۸
  ممنون از استناد خلعتبری عزیز .واقعا شما تکین
 • profile_pic
  ....
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ ۰۰:۱۰
  سلام .سوال داشتم باید همینجا بپرسم؟ من و همسرم چندماهه که داریم کار میکنیم ولی اصلا نتایج بیرونی نمیگیریم چندین ماهه نتایج درونی میبینیم ولی مالی اصلا واصلا برای همسرم مشتری نمیاد من خانومم لیسانس اموزش ابتدایی دارم و همسرم اجازه اون کار رونمیده و میگه برده داریه و اینا ینی در حال حاضر توی خونه بیکارم .البته شروع کردم به خوندن برنامه نویسی ولی تا زمانی که یادبگیرم دلم میخواد ب همسرم کمک کنم . ولی اجازه نمیده..بنظرتون کار من درسته یا همسرم ؟؟
  • profile_pic
   پشتیبانی گروه های آموزشی
   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ ۱۴:۰۱

   ....: سلام .سوال داشتم باید همینجا بپرسم؟ من و همسرم چندماهه که داریم کار میکنیم ولی اصلا نتایج بیرونی نمیگیریم چندین ماهه نتایج درونی میبینیم ولی مالی اصلا واصلا برای همسرم مشتری نمیاد من خانومم لیسانس اموزش ابتدایی دارم و همسرم اجازه اون کار رونمیده و میگه برده داریه و اینا ینی در حال حاضر توی خونه بیکارم .البته شروع کردم به خوندن برنامه نویسی ولی تا زمانی که یادبگیرم دلم میخواد ب همسرم کمک کنم . ولی اجازه نمیده..بنظرتون کار من درسته یا همسرم ؟؟

   سلام دوست عزیز اگر دوره ای رو تهیه کردین لطفا سوالتون رو داخل گروه آموزشی دوره بپرسید استاد اونجا پاسخ میدن درود بر شما
 • profile_pic
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ ۱۲:۱۱
  استاد ببخشید من چطوری برم تو گروه و سوالات خود را بپرسم
  • profile_pic
   پشتیبانی گروه های آموزشی
   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ ۱۵:۳۵

   : استاد ببخشید من چطوری برم تو گروه و سوالات خود را بپرسم

   سلام شما باید تو گروه آموزشی دوره سوالاتتون رو بپرسید برای ورود به گروه آموزشی لطفا در بخش راهنمای سایت ویدیو آموزش حساب کاربری و گروه های آموزشی رو ببینید درود بر شما
پیام به واتس اپ