دوره آنلاین علم ثروت مرحله چهاردهم (مرحله پایانی)

 

"مرحله چهاردهم"

در این مرحله علم ثروت که آخرین مرحله علم ثروت است، قصد دارم چکیده ای از مهم ترین مطالب و موضوعات و مواردی که در خلق ثروت و رشد مالی و کسب درآمد هست را عنوان کنم.

در واقع این ماه سعی کردم خودم را به عنوان یک شخصی که هیچ امکانات خاصی در بیرون ندارد ترسیم کنم که می خواهد هدفی مالی را مشخص کند و آن را بدون هیچ امکانات بیرونی خلق و آفرینش کند و این امر را منطقی سازی کنم.

نکته مهم این ماه و مطالبش این است که آنچه را که به عنوان رشد و افزایش درآمد و خلق پول و ایجاد درآمد هدف گذاری کرده ام:

 1. به زبان ساده طبیعی بودن و شدنی بودنش را گفته ام
 2. آنچه می گویم را توسط قانون هایی که در این 13 ماه فرا گرفته ایم گفتم
 3. با در نظر گرفتن این موضوع که این به درآمد رسیدن و خلق پول به این شکل گفته شده که فرد بدون هیچ شرایط و امکانات بیرونی می تواند این اتفاق را رقم بزند.
 4. آنچه گفته ام را با منطق واقعی منطقی کرده ام
 5. این خلق و آفرینش درآمد تنها نیاز به گذراندن همین آموزش هایی که در 13 مرحله قبلی گذرانده شد دارد و اینکه افرادی که به مرحله 14 رسیده اند در واقع پیش نیاز آنچه در مرحله 14 لازم است را داشته و فرا گرفته اند در 13 مرحله قبلی
 6. در این مرحله 14 تقریبا از بهترین سبک بارگزاری باورهای پیش برنده و رشد دهنده و مثبت استفاده شده که بهترین روش برای ایجاد انگیزه، تصویر سازی، اعتماد به نفس و خودباوری و پذیرش اینکه: می توانم و می شود است.

همچنین در این مرحله:

مطالب به صورت جمله هایی که گویای باورهایی که منطق می گوید که (من می توانم... می شود... و طبیعی ثروت وارد زندگیم می شود) است؛ که به صورت تست های خبری و پاسخ داده می باشد.

این ماه آخر و انجامش باعث ایجاد نتایج بسیاری می شود.

 

موفق باشید

شما هم توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

 • profile_pic
  Maryam
  ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۱۷:۰۸
  ویس ۱۰۵ نویز داره لطفا درستش کنید
 • profile_pic
  ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ ۲۱:۴۶
  سلام استاد گرامی ،البته که شما جان کلام را تا اینجا فرموده اید وچنان ذهن را مهندسی کرده و موانع را برطرف ساختید که۱۰۰٪ در این مرحله حسن ختامی زیبا برای شاگردانتان خواهید آفرید برایمان دعا کنید که ما لایق شاگردی شما باشیم
  • profile_pic
   پشتیبانی گروه های آموزشی
   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ ۱۳:۳۰

   : سلام استاد گرامی ،البته که شما جان کلام را تا اینجا فرموده اید وچنان ذهن را مهندسی کرده و موانع را برطرف ساختید که۱۰۰٪ در این مرحله حسن ختامی زیبا برای شاگردانتان خواهید آفرید برایمان دعا کنید که ما لایق شاگردی شما باشیم

   درود بر شما قطعا شما لایق هستید
 • profile_pic
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ ۱۷:۴۱
  سلام ممنون از خدا و استاد عزیز ویس شش ساعته که استاد تو دوره قوانین جهان هستی قولشو داده بود رو برای بچهای دوره علم ثروت آماده نکردید؟
  • profile_pic
   پشتیبانی گروه های آموزشی
   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ ۱۹:۲۹

   : سلام ممنون از خدا و استاد عزیز ویس شش ساعته که استاد تو دوره قوانین جهان هستی قولشو داده بود رو برای بچهای دوره علم ثروت آماده نکردید؟

   سلام اگر منظورتون ویس 6 ساعته شب هستش نه هنوز اماده نشده
پیام به واتس اپ